Logo - Jihočeské zemědělské muzeumJihočeské zemědělské muzeum, o.p.s.

Logo - Soutěž - Jihočeské zemědělské muzeum

Vzdělávací programy pro školy - ZŠ, MŠ

Vzdělávací programy pro školy - ZŠ, MŠChtěli byste se svou třídou podniknout zábavný a přitom poučný školní výlet?

U nás to není problém. Nabízíme výukové programy, při nichž si děti mohou samy všechno vyzkoušet a zažít tak zemědělství na vlastní kůži. Krom toho je čeká spousta zábavy v našich interaktivních expozicích, traktory na dvorku, agrohopsárium s balíky sena a slámy anebo zvířátka na minifarmě.

Po dohodě pro školní skupiny otevíráme už v 8 hodin. Programy jsou určené pro skupiny až 50 dětí.

Cena organizovaného školního výletu, který zahrnuje program dle vlastního výběru a komentovanou prohlídku muzea je 70 Kč/žák. Pedagogický dozor má vstup zdarma.

Pro objednání a naplánování Vaše výletu volejte na tel. číslo: 601 299 113 nebo pište na mail: info@zemedelske-muzeum.cz

Těšíme se na Vás!